Vladimirs Vinogradovs savā intervijā stāsta par noskaņu šobrīd Anglijā un pasākumiem, kuru darbība šobrīd ir apturēta COVID-19 dēļ. Pasākumu organizēšana ir apturēta uz nenoteiktu laiku, jo nav zināms kad tiks atļauti pasākumi. 

Intervijas galvenais jautājums paliek atvērts. Anglijas sakārtotās ekonomiskās situācijas dēļ, šīs valsts iedzīvotājiem ir pietiekami stabila finansiālā situācija, bet jautājums paliek aktuāls, ka morāli pēc šis te pandēmijas cilvēki varētu baidīties apmeklēt pasākumus. 

Skaties pilno interviju  

Vladimirs Vinogradovs ir no Rīgas, bet šobrīd viņa otrās mājas ir Anglija. Anglijā viņš organizē dažāda veida pasākumus. 

Pirmais mūzikas instruments bija akardeons. Tā teikt piedzimis būt muzikālā vidē un radīt visu , kas ar to saistīts. Pēc 8. klases viņš devās mācīties uz mūzikas skolu, kur mācījās mūziķi un mūzikas grupas solisti. Visa dzīve ir bijusi saistīta ar mūziku. No trešās klases viņš ir bijis saistīts ar mūziku. 1988. gadā daudz uzstājās jauniešu vakaros . Grupa piedalījāmies republikas jauno izpildītāju konkursā, kur ieguva 2. vietu un kļuva par konkursa sudraba balvas laureātiem. Panākumi ir bijuši diezgan daudz , bet tas ir viens no ievērojamākajiem sasniegumiem sākumā, ko atceros, it kā tas būtu noticis tagad. 

Vladimirs Vinogradovs ir ļoti koša un interesanta personība. 2006. gadā viņš izīrēja pagrabu pagalmā Stabu un Čaka ielas stūrī, kurā  izveidoja pulcēšanās vietu radošiem cilvēkiem. Tā bija vieta kur satikties radošiem cilvēkiem, tā bija slēgta tipa vieta, nevis apmeklētājiem no ielas. Tā bija aprīkota ar visu nepieciešamo, lai radoši varētu izpausties. 

  1. gada februārī viņš devās dzīvot uz Angliju Pīterboro pilsētu. Darbs pilsētā bija slikts, jo bija liels emigrācijas pieplūdums, un visiem nepietika darba. Pēc 7 mēnešiem viņš pārcēlās uz Londonu, un viņam šķita, ka tur atradīs savas otrās mājas. Ceļojums pa Angliju turpinājās. Tā kā  angļu valodas zināšanas bija sliktas viņam piedāvāja darbu tikai automazgātavā. 2012. gadā viņš pārcēlās uz Anglijas centrālo daļu, kur dzīvoja un strādāja viņa vecākie bērni.

Reiz facebookā viņš redzēja, ka rīko krievu diskotēku, viņš sazinājās ar pasākuma rīkotājiem un piedāvāja savus pakalpojumus viņi protams atteica. Un tas bija sākums veiksmīgai radošajai darbībai Anglijā. Viņš saprata, ka jāsāk meklēt pilsētas un jāsāk organizēt dažāda veida pasākumi. Tikai pēc pāris mēnešiem viņš atvēru savu projektu un nosaucu to par Russian Beat. Sākot no vienas pilsētas , kas beigās noritēja visā Anglijā. 

  1. gada aprīlī Vladimirsam Vinogradovam radās ideja izveidot pasākumus bērniem, un radās projekta Interaktīvā šova izrāde Maša un Lācis.  Krievijā iegādājās scenāriju un uz tā pamata izveidojām savu lugu, kas veiksmīgi apceļo Angliju un sniedz bērniem prieku.
  2. gada septembrī sākās krievu šansona festivāls un  tas kļuva par ikgadējo pasākumu. Pērn festivālā uzstājās ne tikai Anglijā dzīvojošie izpildītāji, bet arī viesi no Vācijas un Latvijas. Plāno uzaicināt  arī dalībniekus no Krievijas un citām valstīm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here