Šodien kinoteātros visā Latvijā pirmizrādi piedzīvos režisora Andreja Ēķa komēdijas “Klases salidojums” otrā daļa, savukārt no 15.februāra filmu izrādīs arī kinoteātros Anglijā un Īrijā, aģentūru LETA informēja studijas “Platforma Filma” komunikācijas konsultante Agnese Ruberte.

Filma “Klases salidojums 2” vēsta par tās pirmajā daļā iepazītajiem trim draugiem – aktiera Aināra Ančevska atveidoto Nilu, mūziķa un aktiera Jura Kaukuļa tēloto Tomu un Andri, ko atveido Imants Strads.

Toms gatavojas kāzām un ir izdevis jaunu dziesmu albumu, Nils gatavojas maratonam un ir apmierināts ar dzīvi, bet Andris ir tikai viena randiņa attālumā, lai satiktu savu mūža sievieti. Puiši nolemj rīkot Tomam vecpuišu ballīti, uz ko ierodas arī viņu labs draugs Raimonds, kura lomā iejuties Gints Grāvelis. Tomēr viss nenotiek, kā plānots – Toma albums izrādījies neveiksmīgs, Andra randiņš izgāžas, un Nils uzzina, ka viņu ir krāpusi sieva. Visam tam pa vidu draugiem ir jādodas uz bērēm, gan arī jāsarīko Toma vecpuišu balle un jāpaspēj uz Toma kāzām. Personīgās problēmas un ciešais laika nogrieznis ievilks draugus galvu reibinošos piedzīvojumos, filmas sižetu ieskicēja Ruberte.

“Klases salidojuma” pirmo daļu kopš 2019.gada februāra kinoteātros, televīzijā un citviet noskatījušies vairāk nekā 400 000 skatītāju.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here