Samsung Electronics atklājis jauno Samsung Galaxy S20 flagmaņu sēriju, kurā iekļautie modeļi Galaxy S20, Galaxy S20+ un Galaxy S20 Ultra izceļas ar kameru, kurā apvienots mākslīgais intelekts un Samsung līdz šim lielākais attēla sensors izcilu fotoattēlu radīšanai, iespēju uzņemt 8K video, kā arī citām inovatīvām tehnoloģijām. Galaxy S20 ļaus vēl ērtāk izmantot tālruņa funkcijas – piemēram, izbaudīt personalizētu mūzikas izlasi, skatīties video izcilā attēla un skaņas kvalitātē un spēlēt konsoles tipa spēles.

Samsung flagmaņi ar 5G savienojamību
5G iezīmē jaunas mobilo inovāciju desmitgades sākumu. Lai atbalstītu jaunās paaudzes savienojamību, Galaxy S20+ un Galaxy S20 Ultra ir aprīkots ar svaigākajām 5G tehnoloģijām(1). Galaxy S20+ un Galaxy S20 Ultra ir pirmās ierīces, kas spēj izmantot gan sub-6, gan mmWave iespējas.

Kamera prasīgam lietotājam
Pateicoties viedtālruņu pieejamībai, tagad vairāk nekā jebkad cilvēki iemūžina savas dzīves mirkļus un dalās ar tiem, tāpēc kamera ir viens no svarīgākajiem faktoriem, izvēloties jaunu ierīci. Galaxy S20 ir radīts, lai atbilstu mūsdienīgam dzīvesstilam – tas aprīkots ar pavisam jaunu kameru sistēmu, ko darbina mākslīgais intelekts un kurā iebūvēts līdz šim Samsung lielākais attēla sensors.  

 • Satriecoša detalizācija. Galaxy S20 sērijas viedtālruņu kamerām ir īpaši augsta izšķirtspēja – Galaxy S20 Ultra aprīkots ar 108 MP kameru, bet Galaxy S20 un S20+ ar 64 MP kameru, lai uzņemtos attēlus varētu viegli apstrādāt, izgriezt vai pietuvināt. Turklāt viedtālruņos iebūvētais sensors var uztvert vairāk gaismas un nodrošināt izteiksmīgas fotogrāfijas pat sliktā apgaismojumā. Galaxy S20 Ultra iet vēl soli tālāk – tā kamera spēj dinamiski pārslēgties no augstas izšķirtspējas 108 MP režīma uz 12 MP režīmu, pateicoties progresīvām tehnoloģijām, kas sensora līmenī apvieno deviņus pikseļus vienā.
 • Iespaidīga pietuvināšana. Ar Galaxy S20 Space Zoom tehnoloģiju iespējams pietuvināt skatu pat no ļoti liela attāluma. Ar Galaxy S20 un S20+ var pietuvināt līdz 30 reizēm, bet S20 Ultra ir aprīkots ar revolucionāru objektīvu un mākslīgo intelektu, kas ļauj ar Space Zoom pietuvināt līdz pat 100 reizēm. Galaxy S20 lietotāji var uzņemt attēlu un ērti izgriezt vai apstrādāt to, nezaudējot kvalitāti.
 • Viens video, daudz iespēju. Pateicoties mākslīgā intelekta kameras tehnoloģijām, Single Take režīms ļauj notvert labākos mirkļus – uzfilmējot vienu video, no tā pēc tam var iegūt vairākus fotoattēlus un video, piemēram, izgrieztu kadru vai ultra platleņķa attēlu.
 • Filmē 8K kvalitātē. Galaxy S20 ļauj uzņemt 8K video, kuros iemūžinātie mirkļi būs tādā kvalitātē un krāsās kā dzīvē. Uzfilmētos video var pārraidīt Samsung QLED 8K televizorā, lai izbaudītu augstākās klases attēla kvalitāti(2). Pateicoties īpašas stabilitātes režīmam un mākslīgā intelekta kustību analīzei, pat dinamiskos apstākļos var uzņemt stabilus video, neizmantojot statīvu.

Svarīgākās funkcijas nākamajā līmenī
Galaxy padara visas lietotāju iemīļotākās telefona funkcijas vēl ērtākas un labākas. Galaxy S20 sērijas ierīces ir aprīkotas ar vairākām jaunām funkcijām un piedāvā vērtīgu sadarbību priekšrocības, lai atbilstu šodienas lietotāja vajadzībām.

 • Mūzika. Pateicoties lietotņu Spotify un Bixby Routines jaunizveidotajai sadarbībai, lietotājiem tiks piedāvāta personalizēta mūzikas izlase dažādiem ikdienas brīžiem – vai tā būtu došanās uz sporta zāli vai pamošanās no rīta. Izmantojot lietotni Music Share, ar Bluetooth palīdzību var pieslēgties automašīnas stereo sistēmai vai skaļrunim, lai kopā ar ceļabiedriem varētu izbaudīt iecienītāko mūziku(3).
 • Izcils videozvans ar Google Duo. 5G uzlabos videozvana kvalitāti, bet Google Duo integrācija Galaxy S20 viedtālruņos padarīs sazvani ērtu un vienkāršu, turklāt pirmoreiz full HD kvalitātē. Google Duo ir savienojams ar dažādām operētājsistēmām, lai varētu sazvanīties ar ikvienu. Izmantojot platleņķa kameru, videozvana kadrā ietilps visa ģimene, turklāt videozvanā var pievienot līdz pat astoņiem lietotājiem vienlaicīgi.
 • YouTube un 5G. Samsung sadarbībā ar video platformu YouTube ļauj augšupielādēt 8K video uzreiz YouTube platformā, un, pateicoties 5G savienojamībai, augšupielādi var veikt īpaši ātri(4).
 • Izklaide. Izmantojot Galaxy S20 profesionālā līmeņa kameras iespējas, Samsung sadarbojas ar straumēšanas vietni Netflix, piešķirot Galaxy S20 pazīstamiem režisoriem, lai tie radītu papildu saturu, kas balstīts Netflix filmās un seriālos.
 • Spēles. Galaxy S20 sērija paceļ mobilās spēles nākamajā līmenī. 120 Hz ekrānā spēles varēs redzēt īpaši labā kvalitātē – it sevišķi tad, ja tiks izmantots 5G tīkls. Šajā pavasarī Samsung partneris Microsoft pirmo reizi izlaidīs populārās spēles Forza Street mobilo versiju, kas būs pieejama Galaxy Store. Galaxy S20 piedāvā izcilu spēlēšanas pieredzi, jo viedtālruņos apvienots ātrs procesors, 12 GB RAM(5), AKG audio sistēma un Game Booster funkcija, kas darbojas fonā, lai optimizētu ierīces darbību un nodrošinātu maksimālu veiktspēju.

Augstākās klases drošība un ietilpīga baterija
Jaunākajos Samsung flagmaņos – Galaxy S20 sērijas viedtālruņos – izmantotas premium tehnoloģijas. Galaxy S20 ir līdz šim visdrošākā Samsung ierīce, kas aprīkota ar Knox – industrijas vadošo mobilās drošības platformu, kas aizsargā tālruni no čipa līmeņa līdz programmatūras līmenim. Galaxy S20 ir arī jauns, drošs procesors Guardian Chip, kas pasargās no aparatūrā balstītiem uzbrukumiem.

Galaxy S20 darbību nodrošina ietilpīga un gudra baterija, un tam komplektā nāk 25 W ātrās uzlādes ierīce, kamēr Ultra modelis atbalsta arī 45 W superātro uzlādi(6). Visi Galaxy S20 modeļi aprīkoti ar iespaidīgu standarta atmiņu (S20 – 128 GB; Galaxy S20+ un Galaxy S20 Ultra – 128 GB, 256 GB un 512 GB)(7).

Jaunās Galaxy viedtālruņu sērijas lietotāji varēs izbaudīt līdz šim tīrāko, vienkāršāko un intuitīvāko Samsung saskarni One UI 2. Ierīci var izmantot arī, lai kontrolētu gudro māju ar SmartThings lietotni, sasniegtu veselības un aktīva dzīvesveida mērķus ar Samsung Health lietotni un izmantotu citas iespējas(8).

Austiņas GALAXY BUDS+
Samsung Galaxy Buds+ bezvadu austiņās iespējams ērti klausīties iemīļoto mūziku un podkāstus. Buds+ skaņu nodrošina AKG, tās aprīkotas ar divvirzienu dinamiskajiem skaļruņiem, trīs mikrofoniem labai balss pārraides kvalitātei un iespaidīgu baterijas darbības ilgumu līdz pat 11 stundām un vēl papildu 11 stundām kastītē(9). Lietotne Galaxy Buds+ tagad ir savienojama arī ar iOS operētājsistēmu, līdz ar to austiņas var izmantot neatkarīgi no tā, kādu viedtālruni lieto(10). Sadarbībā ar mūzikas straumēšanas lietotni Spotify iespējams ar vienu kustību sākt atskaņot izvēlēto mūziku vai podkāstus(11).

Galaxy S20 pieejamība
Latvijā Galaxy S20 sērijas tālruņi būs pieejami no 2020. gada 13. marta vairākās klasiskās krāsās(12).

 • Galaxy S20: kosmiski pelēks, mākoņu zils, mākoņu rozā
 • Galaxy S20+: kosmiski pelēks, mākoņu zils, kosmiski melns
 • Galaxy S20 Ultra: kosmiski pelēks, kosmiski melns

Iepriekšpasūtīšanā Galaxy S20 Ultra būs pieejams tikai kosmiski pelēkā krāsā. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here