Latvijas riteņbraucējs Māris Bogdanovičs no kontinentālās komandas “Amore & Vita – Prodir” ceturtdien Kolumbijas tūres trešajā posmā izcīnīja augsto 14.vietu, kamēr Viesturs Lukševics finišēja 87.pozīcijā.

Uzvaru kalnainajā trešajā posmā, kurā sportistiem bija jāmēro 177,7 kilometri, uzvaru svinēja mājinieks Huans Sebastians Milano (“UAE-Team Emirates”), kurš kopā ar lielo grupu finišēja pēc trim stundām un 57 sekundēm.

Otro vietu izcīnīja viņa tautietis Edvīns Avila (“Israel Start-Up Nation”), bet uzreiz aiz viņa finišēja vēl viens kolumbietis Alvaro Hosē Hodegs (“Deceuninck – Quick Step”).

Lielajā grupā finišu sasniedza arī Bogdanovičs un Lukševics (“Amore & Vita – Prodir”), pirmajam attiecīgi izcīnot 14.vietu, bet otrais distancē uzrādīja 87.ātrāko laiku.

Kopumā finišu sasniedza 145 riteņbraucēji.

Kopvērtējuma vadībā ir ekvadorietis Jonatans Klevers Kaisedo (“EF Pro Cycling”), kuram ar tādu pašu laiku seko vēl divi komandas biedri Serhio Igita un Daniels Felipe Martiness.

Pēc ceturtdienas posma abi Latvijas riteņbraucēji kopvērtējumā ieguva 18 pozīcijas, attiecīgi ieņemot 94. un 95.vietu. Viņi no līdera atpaliek par divām minūtēm un 45 sekundēm.

Piektdien riteņbraucējiem būs jāveic 168,6 kilometrus gara distance, kurā iekļauti divi ceturtās un viens trešās kategorijas kāpums.

Kolumbijas tūre noslēgsies svētdien, kad tiks aizvadīts sestais posms.

Šis ir pirmais gads, kad Kolumbijas tūrē startē kāds no latviešiem.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here