Pašvaldības aģentūras “Rīgas gaisma” budžets šogad plānots 8,57 miljonu eiro apmērā, tajā paredzot arī līdzekļus divu jaunu amatvietu izveidei, noskaidroja aģentūra LETA.

Satiksmes un transporta lietu komitejas atbalstītais finansējums pieprasījums paredz, ka 498 716 eiro no budžeta veidos aģentūras ieņēmumi, bet pārējo daļu – pašvaldības dotācija.

No piešķirtās naudas 2,52 miljonus eiro aģentūra plāno tērēt atlīdzības izmaksai, bet 860 432 eiro – pilsētas luksoforu uzturēšanai.

5125 eiro tā lūdz piešķirt, lai nodrošinātu pilnu apmaksu par aģentūras ārējā neatkarīgā audita veikšanu, bet 4668 eiro, lai kompensētu no Īpašuma departamenta nomāto telpu un zemes Ķeguma ielā 66 nomas maksas sadārdzinājumu. Tāpat 3274 eiro nepieciešami telpu apkurei patērētā siltuma sadārdzinājuma kompensācijai.

Aģentūra arī plāno papildus algot vienu juristu un vienu inženierkomunikāciju tehniķi. Jurista algošanai nepieciešami 16 722 eiro, bet tehniķa – 13 238 eiro.

Vēl 93 206 eiro plānoti Eduarda Smiļģa ielas apgaismojuma rekonstrukcijas darbu pabeigšanai un aģentūras transportlīdzekļu parka atjaunošanai.

Budžets gan vēl jāskata Finanšu un administrācijas lietu komitejai, kā arī Rīgas domei.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here