Iekarojis vairāk kā 800 000 skatītāju 35 pasaules valstīs, leģendārais kubiešu ansamblis “Pasión de Buena Vista” atgriežas Eiropā! 27.februārī VEF Kultūras pilī labākie kubiešu mūziķi un dejotāji prezentēs savu jauno šovu, kas apburs skatītājus ar kubiešu mūzikas svelmi un temperamentīgām dejām.

Karsti ritmi, aizraujošas melodijas un deju eksotiskais skaistums skatītājus aiznesīs valdzinošajā Kubas nakts dzīvē. Šovs “Pasión de Buena Vista” ir kubiešu melodiju maģijas piepildīts. Tā unikālā atmosfēra ļauj elpot vienā ritmā ar mūziku un aicina neparastā pastaigā pa šo pārsteidzošo Karību salu. Nekas tik labi neatspoguļo kubiešu kultūru kā mūzika un dejas! Šovs “Pasión de Buena Vista” ir labākais veids, kā uz pāris stundām nokļūt eksotiskajā salā, izbaudīt tās kaisles piepildīto atmosfēru un izjust nepiespiesto jautrību. “Pasión de Buena Vista” pārstāv visu kubiešu mūzikas spektru un lieliski pauž tās enerģiju un raksturu. Te izskan gan Kubā dzimušie mambo ritmi, gan rumba, kas radusies, saplūstot spāņu un afrikāņu kultūrai, gan ča-ča-ča, kas radusies no mambo, gan afrokubiešu radītā tik populārā salsa.   

Vokālais deju ansamblis “Pasión de Buena Vista” ir ļoti populārs gan savā dzimtenē, gan visā pasaulē. Tā sastāvā darbojas labākie kubiešu mākslinieki – talantīgi mūziķi, dziedātāji ar valdzinošām balsīm un temperamentīgi dejotāji. Šovu papildina vairāk kā 150 krāšņu kostīmu. Ansamblis sastāv no mūziķu grupas “Buena Vista Band” un deju grupas “El Grupo de Bailar”. Šova muzikālo pavadījumu rada sitamie instrumenti – bungas, cimbāles un konga, un pūšamie instrumenti – taures un tromboni. Tos papildina klavieres, bass un tipiskā latīņamerikāņu ģitāra. Mūziķus pavada talantīgi dziedātāji, kas ne reizi vien šova laikā demonstrē pārsteidzošu solo. Īpašu šarmu rada pirmklasīgie dejotāji, kas daudzkārt savu meistarību pierādījuši tradicionālo deju šovos Havanā.

Ziemas izskaņā “Pasión de Buena Vista” uz Latviju atvedīs visīstāko vasaras šovu un dāvās rīdziniekiem unikālu iespēju doties neaizmirstamā ceļojumā uz saulaino Karību jūras salu! Aicinām visus baudīt kubiešu mūzikas burvību 27.februārī VEF Kultūras pilī.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here