Privāto meža zemju apsaimniekošanas uzņēmums “Skogssallskapet” pagājušajā finanšu gadā no 2018.gada 1.septembra līdz 2019.gada 31.augustam strādāja ar 920 584 eiro apgrozījumu, kas ir par 4,7% mazāk nekā finanšu gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi pieauga par 3% – līdz 239 357 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka aizvadītajā finanšu gadā kompānija veica saimniecisko darbību Latvijā un Zviedrijā. Iepriekšējā finanšu gadā ir stabilizējies uzņēmuma apgrozījums, un kompānijas bruto peļņa ir saglabājusies iepriekšējā gada līmenī.

Kompānijas valde iepriekšējā finanšu gada zaudējumus piedāvā segt ar nākamo gadu peļņu.

“Skogssallskapet” vadības ziņojumā arī teikts, ka turpmākajā darbībā uzņēmums aktīvi strādās pie esošo klientu darbības paplašināšanas un jaunu klientu piesaistes.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “Skogssallskapet” finanšu gadā no 2017.gada 1.septembra līdz 2018.gada 31.augustam strādāja ar 965 984 eiro apgrozījumu un 232 420 eiro zaudējumiem.

“Skogssallskapet” ir reģistrēts 2005.gadā un kompānijas pamatkapitāls ir 4830 eiro. “Skogssallskapet” īpašnieks ir Latvijas uzņēmums SIA “Skogssallskapet Holding”, kurš pieder Zviedrijas uzņēmumam “Skogssallskapet AB”.

Informācija kompānijas mājaslapā liecina, ka “Skogssallskapet” piedāvā visa veida pakalpojumus meža īpašniekam – sākot ar brokeru pakalpojumiem un beidzot ar mežu apsaimniekošanu, koksnes tirdzniecību un kompānijas klientu uzņēmumu administrēšanu, tostarp sniedz grāmatvedības pakalpojumus un sagatavo deklarācijas.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here