Krievijas esporta organizācija „Virtus.pro” paziņojusi, ka savā „Counter Strike:Global Offensive” komandā iekļauj Latvijas spēlētāju Mareku YEKINDAR Gaļinski.

20 gadus vecais Mareks Gaļinskis līdz šim spēlēja Ukrainas komandā „pro100”, kurai pievienojās pirms pusotra gada. CS:GO veltītajā portālā HLTV Gaļinskis raksturots kā viens no Sadraudzības valstu (NVO) zonas lielākajiem talantiem 2019. gadā, kurš vēl nebija kādā no lielajām komandām.

 

Gaļinskis esporta karjeras ievadā arī piedalījies Baltijas esporta līgā, toreiz „Wolsung” komandas rindās, spēlējot kopā arī ar broky, ieguva pirmo vietu. „pro100” komanda pieder pie CS:GO sabiedrības otrā līmeņa un lielajos turnīros tiek visai reti. Šī komanda HLTV pasaules rangā ieņem 46. vietu.

Šodien oficiāli paziņots, ka YEKINDAR pievienojies Krievijas esporta organizācijai „Virtus.pro” (tās CS:GO komanda gan ir bāzēta Kazahstānā), kas ir pamatīgs solis uz augšu. „Virtus.pro” ir titulēta komanda, kas savulaik uzvarējusi vairākos prestižos turnīros, kopumā prēmijās nopelnot vairāk nekā trīs miljonus dolārus. „Virtus.pro” lielākie panākumi gan ir pāris gadu pagātnē, un komanda ieņem 22. vietu pasaules rangā, bet savā vēsturē ir pakāpusies līdz pat trešajai vietai pasaules rangā.

„Esmu ļoti priecīgs pievienoties komandai un pārstāvēt to spēlēs,” komandas preses relīzē citēts Gaļinskis. „Man jau ir sanācis iepazīt komandas biedrus, un esmu drošs, ka mēs sasniegsim labus rezultātus, darot lepnus mūsu līdzjutējus. Esmu pateicīgs „pro100” komandas vadībai, spēlētājiem un faniem, laiks šajā komandā man bija lieliska pieredze.”

„Virtus.pro” daudz biežāk iegūst tiesības piedalīties augsta līmeņa esporta turnīros, turklāt šobrīd ieņem trešo vietu „Rio Major” kvalifikācijas rangā NVO zonā. (Līdz šim tā bija pirmajā vietā, taču turnīra nolikums paredz, ka jauna spēlētāja piesaistes gadījumā punkti tiek noņemti). Attiecīgi Latvijai šobrīd ir divi esportisti CS:GO elites līmenī – Helvijs broky Saukants pārstāv vienu no pasaules vadošajām komandām „FaZe Clan”.

YEKINDAR komandā šobrīd aizvietos Kazahstānas spēlētāju Timuru buster Tulepovu, kurš uz laiku pagājis nostāk no esporta. Komandas sastāvā šobrīd ir Uzbekistānas spēlētājs SANJI, kazahi qikert un AdreN, kā arī Krievijas spēlētājs Jame.

Pirmais turnīrs „Virtus.pro” jaunajā sastāvā būs „BLAST Premier CIS Cup”, kurā piedalīsies astoņas komandas, tas norisināsies no 25.-30. maijam.

© 2008 – 2020, Sportacentrs.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here