Autors: Rolands Eliņš, Taisons Fjūrijs. Foto: USA Today Sports/Scanpix

WBC pasaules čempiona Taisona Fjūrija revanša cīņa pret Deonteju Vailderu bija plānota jūlija vidū, taču koronavīrusa pandēmijas dēļ jau šobrīd nolemts, ka jūlijā cīņa nevarēs notikt, tāpēc tās plānošana pārcelta uz rudeni, atklājis Fjūrija promouters Bobs Arums.

Deontejs Vailders pēc pārliecinošā zaudējuma Fjūrijam viņu cīņā februārī bija izmantojis savu līgumā ierakstīto iespēju pieprasīt revanšu, un abas puses vēlējās revanša cīņu sarīkot visnotaļ drīz. Vailders vēlējās atjaunot savu statusu un atgūt čempiona titulu, kamēr Fjūrijs gatavojās pielikt punktu viņu duelim un pievērsties citām lietām – IBF, WBO un WBA čempionam Entonijam Džošua.

Taču koronavīrusa izplatība, kas jau likusi pārcelt visus lielos boksa pasākumus martā un aprīlī, kā arī apdraud maija un jūnija notikumus, likusi abu bokseru promouteriem nonākt pie secinājuma, ka Vaildera un Fjūrija trešā cīņa jūlija vidū tomēr diez vai būs iespējama. Pašreizējie plāni ir tādi, ka cīņu varētu sarīkot rudenī, vēsta ESPN.

”Skaidrs, ka 18. jūlijā cīņas nebūs,” izteicās Bobs Arums, Fjūrija promouters. „Mēs šobrīd nemaz nezinām, vai MGM arēna Lasvegasā tobrīd būs darba režīmā. Mēs nevaram garantēt bokseriem cīņas datumu un vietu, mēs nevaram par to pārliecināt ne viņus, ne paši sevi.”

„Kur tad lai bokseri šobrīd trenējas, ja viss ir ciet?” turpināja Arums. „Tam nebūtu nekādas jēgas. Šobrīd ir vienkārši jānogaida. Pretējā gadījumā mēs nemaz nevarētu tirgot biļetes. Kā gan mēs to varētu darīt? Būtu pilnīgi neprātīgi teikt, ka cīņa būs, kamēr briti nemaz nevar ierasties ASV teritorijā. Tāpēc mums ir jāatkāpjas un jāpagaida. Bokss nav lieta, kas dzīvo ārpus pārējās pasaules, mums jārēķinās ar globālajiem notikumiem. Šobrīd mana prognoze ir, ka cīņu varētu sarīkot ne agrāk par oktobri.”

Fjūrija un Vaildera cīņas pārcelšana, visticamāk, tiešā veidā ietekmēs arī Džošua plānus. Viņam šobrīd jūnijā paredzēta titula aizstāvēšanu pret Bulgārijas bokseri Kubratu Pulevu, bet pēc tam Džošua promouters Edijs Hērns bija cerējis sarīkot vērienīgu cīņu starp Džošua un Fjūriju. Pašreizējie notikumi liecina, ka šāda cīņa nebūs iespējama agrāk par 2021

© 2008 – 2020, Sportacentrs.com.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here