Rīgas “Dinamo” rindās divas sezonas pavadījušā zviedru uzbrucēja Līnusa Videla aģents izteicies, ka Videls arī nākamo sezonu pavadīs Kontinentālās hokeja līgas klubā Nursultanas “Barys”.

“Pārrunas ar “Barys” atrodas noslēguma stadijā. Tuvākajā laikā Līnuss Videls parakstīs viena gada līgumu ar klubu. Pateicamies Kazahstānas klubam par produktīvajām un profesionālajām sarunām. Līnuss ir priecīgs palikt “Barys”, komandā viņu viss apmierina. Viņš grib turpināt apliecināt savas līdera dotības un grib sasniegt nopietnus rezultātus,” izteicās uzbrucēja aģents Igors Paraškins.

Videls pievienojās “Barys” tikai novembrī jeb divus mēnešus pēc sezonas sākuma, jo gaidīja pievilcīgu piedāvājumu. Kazahstānas vienībā viņš aizvadīja 37 spēles un guva 30 punktus, bet piecos izslēgšanas mačos Videla kontā četri punkti. Iepriekš pastāvēja iespēja, ka Videls paliks Rīgas “Dinamo” sastāvā, taču Latvijas komanda nespēja piedāvāt līgumu, kas apmierinātu uzbrucēja prasības.

2018./19. gada sezonā Videls kļuva par “Dinamo” rezultatīvāko spēlētāju – 48 punkti 49 spēlēs. Zviedrs arī tika izvēlēts dalībai Zvaigžņu spēlē, bet traumas dēļ nevarēja doties, un viņu aizstāja kapteinis Lauris Dārziņš. Videlam tā bija rezultatīvākā sezona karjerā. Viņš “Dinamo” pārstāvēja arī 2014./15. gada sezonā, 58 mačos iekrājot 34 punktus, un arī toreiz Videls bija rezultatīvākais komandā.

© 2008 – 2020, Sportacentrs.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here