Dailes teātrī 5.marta plkst.18 un plkst.20 notiks franču cirka mākslinieku apvienības “LMP” viesizrāde “Piti Peta Hofen Show”, ko uz Latviju atvedīs Rīgas cirks, aģentūru LETA informēja cirka pārstāve Zane Volkinšteine.

Cirka mākslinieku apvienības “LPM” izrādē “The Piti Peta Hofen Show” satiekas teātris, improvizācija, kā arī spēja pārvaldīt objektus un likt priekšmetiem mainīties līdzi izrādes tēlu iegribām, pavēstīja Volkšteine, norādot, ka izrāde aizved absurdā pasaulē, kur valda pretrunīga loģika un kur ļaudis runā žonglēšanas, akrobātikas un klaunādes mēlē.

Rīgas cirka direktore Liene Pērkone solīja, ka izrāde būs nepārtraukts humora un enerģijas lādiņš, kas sasmīdinās gan lielos, gan mazos skatītājus. 

Cirka grupa “LPM” dibināta 2013.gadā Francijā un tā apvieno četrus māksliniekus, kuri kopīgi studējuši Tulūzas cirka mākslas skolā “Centre des Arts du Cirque de Toulouse – Le Lido”. Iestudējums “Piti Peta Hofen Show” tapis 2017.gadā un tas izrādīts dažādās pasaules valstīs, kā, piemēram, Brazīlijā, Francijā, Itālijā, Polijā, Vācijā, Nīderlandē un citur. Izrādē piedalās trīs mākslinieki – Luka Kastelo Branco no Francijas, Andres Toress Diazs no Spānijas un Johanness Bauhofers no Vācijas.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here