Modes mazumtirdzniecības uzņēmums “Baltika Group” informē, ka notikušas izmaiņas tā meitas uzņēmuma “Baltika Latvija” vadības komandā un līdz ar 2020. gada 22. janvāri Maruta Ērgle atstāj līdzšinējo uzņēmuma vadītājas amatu.

Maruta Ērgle ir veltījusi savas zināšanas, ilggadējo pieredzi un prasmes mazumtirdzniecības jomā, lai Latvijas patērētājus iepazīstinātu ar pilnīgi jauniem modes mazumtirdzniecības zīmoliem: Monton, Mosaic, Ivo Nikkolo un Bastion, kā arī paplašinātu un atjauninātu jau iepriekš pārstāvēto zīmolu Baltman, tādējādi sekmējot uzņēmuma attīstību un veicinot starptautisko zīmolu atpazīstamību vietējā tirgū. Kopš uzņēmuma dibināšanas Maruta Ērgle pārraudzījusi 22 veikalus ar vairāk nekā 100 darbiniekiem.

“Baltika Group” atzinīgi vērtē viņas sniegumu, veiksmīgi vadot uzņēmumu ekonomiskās krīzes laikā, kā arī globālajiem konkurentiem ienākot Latvijas tirgū. Maruta Ērgle ir arī aktīvi iesaistījusies Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā, lai aizstāvētu mazumtirdzniecības veikalu darbinieku labklājību, ņemot vērā tirdzniecības centru stingro darba laiku.

“Pēc teju 20 aktīviem darba gadiem “Baltika Group” esmu pieņēmusi lēmumu doties pretī jauniem izaicinājumiem un veltīt laiku savam privātajam biznesam. Novēlu uzņēmumam panākumus arī turpmāk, pierādot sevi konkurences pilnajā modes tirgū,” komentē Maruta Ērgle.  

Kā atklāj “Baltika Group” izpilddirektore Mae Leyrer, pašlaik Latvijas uzņēmumu pārvaldīs tā finanšu direktore Māra Strode tandēmā ar mazumtirdzniecības un pārdošanas vadītāju Jevgēniju

Kozlovu. “Baltika Group” respektē Marutas Ērgles pieņemto lēmumu un pateicas par ieguldīto darbu uzņēmuma attīstībā.    

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here